Kronika Shqipëri

Gjysmë i zhveshur shqiptari kërcënon se do hidhet nga ndërtesa 12-katëshe në Selanik

Zhurnal Ads

Një burrë gjysmë i zhveshur ka hipur në një ndërtesë 12-katëshe në Selanik, Greqi dhe kërcënon se do të hidhet.

Sipas informacioneve të policisë personi në fjalë është nga Shqipëria, njoftojnë mediat greke.

Forca të forta policie kanë nxituar në vend, si dhe një brigadë e Brigadës së Zjarrfikësve dhe EKAB.

Burri i tha policisë se nuk ka dokumente qëndrimi në vend, s’ka para dhe jeton në një kasolle. Ai gjithashtu tha se djali i tij po kryen shërbimin e tij ushtarak në Evros.

Postime të ngjashme

‘Spitalet covid në kolaps’/ Rama i përgjigjet opozitës: Neveri, akuza të lodhura për të ardhur në pushtet

S.B.

Policia e Kosovës ndalon një person, u kap me dokument të falsifikuar

S.B.

Veliu pret Ministrin e Brendshëm të Suedisë

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...