Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Goat”, albumi nga Fero shumë shpejt lansohet në treg

Rep-artisti i njohur shqiptar, Fero, është ndër më të pëlqyerit në estradë.

Ai në rrjete sociale vazhdon të ndajë imazhe që përkojnë me jetën dhe karrierën profesionale.

Pasi bëri të ditur se do të bëhet baba për herë të parë, tashmë edhe projektet e tij do të vijnë së shpejti.

Në një postim në rrjetin social Instagram, reperi ka publikuar kopertinën e albumit të ri që ka përgatitur.

“Goat” mban titullin prodhimtaria muzikore, për të cilën Fero nuk ka dhënë ndonjë datë adekuate të publikimit.

Po ashtu vlen të përmendet se në imazh ai shfaqet i anumuar, derisa qëndron në një karrige të mbretit.

Theksojmë se “Njejt” është hiti tij i fundit, që erdhi në bashkëpunim me reperin GRMV.

Postime të ngjashme

Xhensila Myrtezaj vë në dukje tiparet e bukurisë më imazhet e realizuara mes lulesh

S.B.

Hapet kasaforta e Prince, del në korrik albumi me këngë të pa publikuara

S.B.

Jennifer Connelly kishte frikë nga fluturimi para se ta xhironte filmin “Top Gun: Maverick”

S.B.

Iggy Azalea më e lumtur tani që është beqare

S.B.

Koleksioni me artikuj personal të Janet Jacksonit së shpejti në ankand

S.B.

Sara Hoxha vjen me imazhe atraktive, në fokus stili i veshjes

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...