Godina e re e DRSHTRR Berat drejt përfundimit, Rama: Një tjetër shembull i transformimit epokal për shërbimin e drejtuesve të automjeteve

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me publikimin godinës së re, tanimë drejt përfundimit të Drejtorisë̈ Rajonale Berat.

 

Në formën e saj gati përfundimtare, sipas Ramës kjo godinë është një tjetër shembull i transformimit epokal në çdo aspekt të shërbimit për drejtuesit e automjeteve.

“Mirëmëngjesi dhe me godinën e re, tanimë drejt përfundimit të Drejtorisë̈ Rajonale (DRSHTRR) Berat, një tjetër shembull i transformimit epokal në çdo aspekt të shërbimit për drejtuesit e automjeteve, ju uroj një ditë të mbarë.”, shkruan kryeministri në postimit e tij në rrjetin social.

Related posts

Shqipëri, 9 vatra aktive zjarri në sipërfaqet pyjore

D V

Mbërrijnë mbi 43 mijë doza Pfizer në Rinas, Rama ka një thirrje për të gjithë qytetarët

Redaksia

Delegacioni i BE-së në Shqipëri kërkon shtyrjen e zgjedhjes së kreut të AMA-s

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com