Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Goditet me plumb derisa shikonte fishekzjarret në ballkonin e shtëpisë, gruaja nga Vitia në gjendje të rëndë

Një grua në Viti është në gjendje të rëndë shëndetësorë pasi u godit me plumb në ballkonin e shtëpisë së saj.

Ngjarja ka ndodhur menjëherë pas ndrrimit të motive, kur po festohej me armë e fishekzjarre. Viktima është dërguar në Emergjencën e Gjilanit.

Raportohet se viktima femër kosovare deri sa ishte në ballkonin e shtëpisë është goditur nga një predhë e armës së zjarrit. Viktima është dërguar ne Emergjencën e Gjilanit dhe e njëjta sipas mjekut kujdestar, është në gjendje të rëndë.  Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

Postime të ngjashme

Zgjedhjet 2021, diaspora me numrin më të madh të votave në katër palë zgjedhjet e fundit

T E

S’ka shpjegim pse u tërhoq urdhërarresti ndaj Radoiçiqit

T E

Osmani takohet me Lajçakun nesër

T E

Osmani dhe ambasadori turk flasin për krijimin e institucioneve të reja

S.B.

Drecun: Lajçaku po përpiqet të bjerë dakord për vazhdimin e dialogut

S.B.

Baraliu ka dhënë rezultatin “final” të deputetëve që do të kenë subjektet politike

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...