Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Goditet me veturë një këmbësore në Gjilan

Zhurnal Ads

Një këmbësore është goditur nga një veturë ditën e martë në Gjilan.

Policia bën të ditur se rasti ka ndodhur rreth orës 12:30, transmeton Telegrafi.

“Raportohet se e dyshuara femër kosovare përderisa ishte duke drejtuar veturën, duke mos përshtatur shpejtësinë me kushtet e rrugës në vend banim, godet këmbësoren-viktimën femër K-Shqiptare. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta pas pranimit të tretmanit mjekësor lirohet në shtëpi”, thuhet në njoftim.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Liderë institucionalë dhe politikë bëjnë homazhe në Reçak

S.B.

Bajram Gecaj i quan të pabesë Vjosa Osmanin e Haxhi Avdylin

S.B.

Pas Prishtinës, Grenelli sot në Beograd

admin

Ngjarja horror që tronditi Zvicrën! Shqiptari i pret kokën gjyshes dhe e fut në çantë, kërkohet dëbimi i tij

S.B.

Sot përfundon afati për deklarimin e koalicioneve parazgjedhore

S.B.

Ekipi ligjor i Trumpit vazhdon luftën për përmbysje të rezultatit zgjedhor

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...