Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Goditet një këmbësore nga një veturë në veri të Mitrovicës

Një femër ka pësuar lëndime trupore pasi duke ecur është goditur nga një veturë të cilën ishte e duke e drejtuar një person ende i panjohur.

Sipas raportit të policisë, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 13:35 në rrugën “Anri Dinana”, në veri të Mitrovicës.

Siç thuhet në raport, viktima është dërguar për tretman mjekësor në spitalin rajonal.

“Viktima femër kosovare ka pësuar lëndime pasi që e njëjta derisa ishte duke ecur, është goditur nga një veturë të cilën ishte duke e drejtuar një person ende i panjohur. Viktima është dërguar për tretman mjekësor në spitalin rajonal. Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori i shtetit”, thuhet në raport.

Postime të ngjashme

​Zemaj: Albin Kurti e Arben Vitia sot kanë rrezikuar qytetarët e Kosovës

S.B.

Norvegjia ia dhuron 100 respiratorë Qendrës Mjekësore të FSK-së

S.B.

49 raste pozitive dhe dy të vdekur nga COVID-19 në Kosovë

S.B.

Pahori në Serbi: Nga samiti Bërdo-Brioni do t’i dërgojmë mesazh BE-së se vendet e Ballkanit duhet të hyjnë bashkë në BE

S.B.

Mbyllet një biznes dhe dënohen 23 të tjera për mosrespektim të masave antiCovid-19

S.B.

Pas tollovisë së sotme, policia vendos rrethoja të hekurta në oborrin e sallës “1 Tetori”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...