Agjencia Zhurnal.mk

Gold AG bën homazhe te varri i Adem Jasharit, shkruan disa fjalë për të

Gold AG ka bërë homazhe tek varri i komandantit legjendar, Adem Jashari.

Gold AG ka ndarë me ndjekësit një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën shfaqet pranë varrit të Adem Jasharit, shkruan lajmi.net.

Reperi ka kujtuar kohën kur e pyetën Ademin se a agjëron dhe përgjigjen që ai ua kishte dhënë.

“Emri yt i vjetër mbetet veç i ri, sa herë k’tu që vi e bëj lutje për ty…Në këtë ditë Ramazani komandant mu kujtu a agjëron kur t’kan pyt, the normal që po se nuk ka faj Zoti që n’qaf na kan hyp shkit ❤️”, ka shkruar Goldi.

Për ndryshe, Gold AG ka paralajmëruar një këngë të re, të cilën do ta sjell në duet me Hysni Klinakun.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...