Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Gold AG dhe Adem Ramadani sjellin këngën “Era Ramazan”

Rep-artisti i njohur, Gold Ad dhe Adem Ramadani kanë sjell këngën e re.

Kjo është bërë e ditur përmes disa postimeve në rrjetin social Instagram, nga të dy artistët.

“Era Ramazan” mban titullin prodhimtaria muzikore, për tekstin e së cilës është përkujdesur Agushi, kurse për melodinë Kreshnik Avdiu.

Dyshja kanë vendosur që projektin ta publikojnë edhe me klip, xhirime të cilat i ka kryer Imagine Films.

Kënga menjëherë pas lansimit ka filluar të pëlqehet nga publiku, duke marrë mijëra klikime në kanalin YouTube.

Postime të ngjashme

Teuta Krasniqi sqaron konfliktin rreth qenit në xhirimet e filmit: Ishte gabim përzgjedhja, kërkojmë falje

S.B.

Matt Damon shpreson që Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë bashkuar

S.B.

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

S.B.

Bebe Rexha i reagon tabloidit The Sun, i detyron ta ndërrojnë titullin e intervistës ku thuhej se ajo u mundua t’i pajtojë Ritën me Duan

S.B.

Dua Lipa bëri thirrje për rritjen e rrogave për punëtorët shëndetësorë në fjalimin e saj pas marrjes së çmimit në Brits

S.B.

Patrisi mungoi në festën e Tunës të organizuar për fëmijën e dytë në ardhje gjatë kohës sa ajo ishte shtatzënë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...