Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Gold Ag dhe Mergim Mjeku sjellin “Nuse”, një super bashkëpunim

“Nuse” quhet projekti më i ri muzikor, një super bashkëpunim në mes reperit të njohur shqiptar Gold Ag dhe këngëtarit me zërin e veçantë Mergim Mjeku. Jo vetëm teksti dhe muzika është e bukur që garanton hit, por edhe videoklipi punuar mjaft mirë nga MProduction, e super gjetje me personazhë të cilët janë disa aktorë të njohur. Këngën ” Nuse” tashmë duhet ta bëni të preferuarën e listës suaj muzikore.

Postime të ngjashme

U përfol se dhuratën romantike buzë detit ia bëri Capital T, reagon Adrola Dushi

Dafina Vidishiqi

Ramë Lahaj vazhdon performancat nëpër vende të ndryshme, kësaj radhe ngjitet në skenën e ‘Royal Opera House’ në Londër

Dafina Vidishiqi

Butrint Imeri publikon këngën “Dujëm”

Dafina Vidishiqi

Dafina dhe Dj Geek më të lumtur se asnjëherë më parë

Dafina Vidishiqi

Samanta me vallëzim provokues në videoklipin e ri

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca i ngacmon ndjekësit i fton të luajnë “Golf”

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...