Showbiz

Gold Ag dhe Mergim Mjeku sjellin “Nuse”, një super bashkëpunim

Zhurnal Ads

“Nuse” quhet projekti më i ri muzikor, një super bashkëpunim në mes reperit të njohur shqiptar Gold Ag dhe këngëtarit me zërin e veçantë Mergim Mjeku. Jo vetëm teksti dhe muzika është e bukur që garanton hit, por edhe videoklipi punuar mjaft mirë nga MProduction, e super gjetje me personazhë të cilët janë disa aktorë të njohur. Këngën ” Nuse” tashmë duhet ta bëni të preferuarën e listës suaj muzikore.

Postime të ngjashme

Lipa i bashkohet fushatës “Choose love”, për të ndihmuar njerëzit në nevojë

S.B.

Jennifer Lawrence flet para zgjedhjeve presidenciale, thotë se Trump ndryshoi pikëpamjet e saj politike

admin

“Njeriu im i preferuar”, Oriola Marashi dhe Eros Grezda të lumtur krah njëri-tjetrit

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...