Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Gold AG dhe Nikollë Nikprelaj publikojnë këngën e re “Jem Ilira jem Teuta”

Reperi i njohur nga Presheva, Gold AG, dje (e mërkurë) ka prezantuar projektin e ri muzikor.

“Jem Ilira jem Teuta” mban titullin kënga e re e tij, për të cilën ka bashkëpunuar me këngëtarin Nikollë Nikprelaj.

Projekti vjen i shoqëruar edhe me videoklip, të realizuar nga produksioni ‘M Production’.

Tekstin e kanë shkruar vet artistët, kurse për muzikën është përkujdesur Nikprelaj.

Orkestrimi i këngës ndërkohë është bërë nga Edlir Begolli.

Kjo tashmë gjendet e lansuar në platformën YouTube dhe besohet se do pritet mirë nga publiku.

Ky njëherësh është edhe bashkëpunimi i parë i reperit me artistin nga Mali i Zi.

Postime të ngjashme

Derisa po shijon pushimet në Kep Merli, Dua Lipa: Nuk dua të largohem kurrë

D V

Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me stilin unik në imazhet e reja

D V

Producentja Vjosa Berisha tregon se është diagnostikuar me kancer, ndërsa përçon edhe një mesazh

D V

Enca anulon të gjitha mbrëmjet muzikore për këtë verë

D V

Oriola Marashi mahnit me linjat trupore, ndërsa mbulon gjoksin me kapelë

D V

Linda Halimi tregon se si i kalon netët e nxehta të verës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...