Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Gold AG i drejtohet djalit me fjalë përkëdhelëse: Nuk gjen asgjëkund më të mirë se dora që të përkundi bir

Reperi i njohur shqiptar Gold AG është bërë baba më 28 nëntor të vitit që shkoi.

Ai dhe bashkëshortja e tij mirëpritën në jetë një djalë, të cilin dyshja vendosën ta pagëzojnë me emrin Gueril.

Reperi me prejardhje nga Presheva duket se është shumë i lidhur me djalin e tij, i cili tashmë ia ka ndryshuar jetën.

Së fundmi, ai publikoi në InstaStory një imazh ku shfaqej duke iu drejtuar të birit me fjalë përkëdhelëse.

“Nuk gjen asgjëkundi, më të mirë se dora që të përkundi…bir”, kanë qenë fjalët e Gold AG-së në mbishkrimin e fotografisë.

Kujtomë që i njëjti po në ditën që u bë prind për herë të parë, publikoi një këngë të titulluar “Babë e djalë”, e cila u prit mirë nga fansat e saj.

Postime të ngjashme

Ku është Blerina e saktë e lajmeve?

T E

“Unë jam këngëtarja dhe arkitektja më e suksesshme”, Tayna tregon afirmimet që mbante në dhomë para se të bëhej e famshme

S.B.

“Square” blen shumicën e aksioneve të “Tidal”, Jay-Z vihet në Bordin e drejtorëve

S.B.

Adele ndahet zyrtarisht nga ish-bashkëshorti Simon Konecki, pas dy vitesh procedura gjyqësore

S.B.

I dashuri i deritanishëm i Rita Orës, Romain Gavras konfirmon se është ndarë nga këngëtarja

S.B.

Çmenduria e Ibrahimovicit në “Sanremo”, suedezi udhëtoi 60 kilometra me motorin e një tifozi të Milanit për të arritur në festival pasi ngeci në trafik

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...