Agjencia Zhurnal.mk

Gold AG i kthehet ‘zanatit të vjetër’

Good AG thotë se iu kthye ‘zanatit të vjetër’.

Reperi shqiptar, Arian Agushi, sot është shumë i suksesshëm në muzikë, shkruan lajmi.net.

Mirëpo dikur është marrë edhe me diçka tjetër dhe bëhet fjalë për formulimin e fjalëkryçeve.

Këtë e ka treguar vetë Ariani në intervista të ndryshme ku edhe është shprehur se është krenar që ka filluar të punoje qysh në moshë shumë të re.

Tani nëpërmjet një postimi në Instastory ai ka treguar se nuk e ka harruar ‘zantin e vjetër’

“Zanati i vjetër”, ka shkruar Goldi pranë postimit ku shihet fjalëkryçi dhe si foto kryesore dy motrat Mustafa të cilat edhe i ka etiketuar.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...