Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Gold AG ndan fotografinë e parë me djalin në rrjete sociale

Artisti me prejardhje nga Presheva, Gold AG, kohëve të fundit ka qenë një nga emrat më të zëshëm në estradë.

Pak ditë më parë, më saktësisht më 28 nëntor (Dita e Flamurit) ai u bë baba për herë të parë.

Reperi dhe bashkëshortja e tij, Ermira Shkodra, u bënë prindër të një djali të cilin e quajtën, Gueril.

Kësaj radhe, Arian Agushi (emri i vërtetë) ndau një fotografi në rrjete sociale për herë të parë me djalin.

“Guerili i babit”, ka shkruar ai.

Komentet dhe urimet ndërkohë nuk munguan nga miqtë dhe ndjekësit, të cilët i uruan një ‘jetë të gjatë dhe të lumtur’.

Gold AG dhe partnerja e tij nga Gjilani po ashtu u martuan këtë vit, pa ndonjë ceremoni për shkak të COVID-19.

Postime të ngjashme

Agnesa Vuthaj duket atraktive në imazhet me bikini, ndërsa shijon pushimet në Maldive

S.B.

“Le t’i thyejmë pak zemrat”, Tayna merr vëmendje në pozat me bikini

S.B.

Ledri Vula më 18 maj sjell këngën e re “Don Mo”

S.B.

Dita e shtatë e provave në “Eurovision 2021”: Anxhela Peristeri mahnit me notat dhe performancën

S.B.

Justin Bieber shfaqet me stil të ri të ‘dreadlocks’, pasi u akuzua për përvetësim kulturor

S.B.

Bebe Rexha tërheq vëmendje të madhe me pozat topless

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...