Agjencia Zhurnal.mk

Gold Ag paralajmëron bashkëpunimin me Hysni Klinakun

Gold Ag shumë shpejtë do t’sjellë projekt të ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur vet reperi përmes një postimi në llogarinë e tij Instagram.

Ky projekt që mbanë titullin “Lulëkuqe e Pashtrikut” do të jetë bashkëpunim me këngëtarin Hyni Klinakun.

Tekstin dhe muzikën e ka bërë vet reperi, orkestrimin Alban Furtuna, ndërsa videoklipi do të promovohet më 26 të këtij muaji në qytetin e Vitisë, e më pas në Youtube në orën 12:00 po atë ditë./Indeksonline/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...