Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Gold AG paralajmëron këngë së bashku me Nikollë Nikprelaj

Ai është ndër artistët më të dashur që ndonjëherë ka pasur estrada shqiptare.

Bëhet fjalë për rep-artistin Gold AG, i cili nuk i kursen informacionet sa i përket jetës dhe karrierës profesionale.

Në një postim në rrjetin social Instagram, ai tashmë ka bërë të ditur se do të lansojë këngën e re.

“Jem Iliria, jem Teuta”, mban titullin projekti muzikore, që kësaj radhe do jetë në bashkëpunim me artistin Nikollë Nikprelaj.

Agushi pati rastin që të ndajë edhe një imazh së bashku me artistin, derisa që të dy shiheshin me veshje tradicionale.

Ndërkaq, “Malli i vendlindjes” është kënga tij e fundit, që u lansua vetëm dy javë më parë.

Postime të ngjashme

Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e lumtur dhe kjo është arsyeja

D V

“Urime ditëlindja dashni”, Ermira e uron Goldin për ditëlindjen e 35-të

D V

“Me shpirtin e shpirtit”, Anita pozon krahë Ramushit derisa argëtohen në koncertin e Elvana Gjatës

D V

Kendall Jenner merr makinën Porsche për një shëtitje

D V

DailyMail shkruan për pushimet e Dua Lipas në Shqipëri

D V

Xhensila poston imazhe me veshjen elegante ngjyrë blu dhe jeshil

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...