Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Google Maps tregon kohët më të mira për të shkuar në barnatore ose dyqane tjera, për të shmangur turmat!

Google thotë se i di kohët më të mira për të vizituar vende si kafenetë, barnatoret, dyqanet ushqimore, restorantet dhe parqet nëse doni të shmangni turmat.

Të dhënat tërhiqen nga Google Maps, të cilat tashmë mund t’ju tregojnë se sa i zënë është një vend para se të vizitoni.

Informatat janë mjaft të përgjithshme dhe ndryshojnë në varësi të vendit ku jetoni dhe dyqanit ose restorantit që po planifikoni të vizitoni.

Por, mëposhtë është një tabelë kur Google thotë se është koha më e mirë për të vizituar vende të caktuara nëse nuk doni të jeni pranë shumë njerëzve të tjerë.

Postime të ngjashme

Zbulohen detaje të reja në lidhje me kamerat që do të kenë Samsung Galaxy S22 dhe S22 Plus

Dafina Vidishiqi

Bitcoin dhe Dogecoin po bien përsëri

Dafina Vidishiqi

Data e lansimit të iPhone 13, çmimi, veçoritë dhe gjithçka tjetër në lidhje me telefonin e ardhshëm nga Apple

Dafina Vidishiqi

iPhone 2022 nga Apple mund të përfshijnë një model më të lirë me një ekran të madh

Dafina Vidishiqi

Këto aplikacione largoni menjëherë në Android: Ato vjedhin të dhënat dhe paratë tuaja

Dafina Vidishiqi

Apple po punon për një MacBook Air plotësisht të ri

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...