Teknologji

Google Pay po merr një pamje të re dhe më shumë tipare

Zhurnal Ads

Google ka njoftuar se po i jep sistemit të saj të pagesave mobile Google Pay një pamje të re dhe gjithashtu disa veçori më shumë.

Google Play i ri për iOS dhe Android është tani në dispozicion dhe Google po bashkohet me një sërë bankash dhe do të ofrojë një llogari të re bankare mobile pa tarifa ose tarifa për overdraft. Google është bashkuar me 11 banka për këto llogari.

“Sot ne po bëjmë një hap të rëndësishëm përpara në përpjekjen tonë për t’i bërë paratë të thjeshta, të sigurta dhe të dobishme. Duke filluar nga SH.B.A., ne po lansojmë një aplikacion të ridizajnuar Google Pay në Android dhe iOS. Aplikacioni i ri është krijuar për marrëdhëniet tuaja me njerëzit dhe bizneset. Kjo ju ndihmon të kurseni para dhe ju jep njohuri për shpenzimet tuaja. Është krijuar me shumë shtresa sigurie për të mbajtur para dhe informacione private dhe të sigurta. Dhe në vitin 2021, do t’ju japë mundësinë të aplikoni për një lloj të ri të llogarisë bankare dixhitale me institucione të besueshme financiare” thuhet në njoftimin e Google.

Mund të mësoni më shumë në lidhje me Google Pay të ri të përditësuar për iOS dhe Android në postimet e Google.  

Postime të ngjashme

Përmes aplikacioneve informoheni nëse keni qenë pranë një personi me COVID-19

S.B.

Publikohet kodi burimor i Windows XP

admin

Google prezanton telefonin e mençur Pixel 4a

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...