Agjencia Zhurnal.mk

Desktop Under Menu 1

Desktop Under Menu 2

Google Pixel 4a do të dalë në shitje në 13 korrik?

Më parë kemi dëgjuar se Google Pixel 4a i ri do të dalë në treg muajin tjetër, por sipas një raporti të fundit thuhet se do të duhet të presim deri në korrik për modelin e ri të telefonit nga gjiganti i kërkimit.

Sipas Jon Prosser data e lëshimit për Pixel 4a tani është shtyrë në 13 korrik, dhe ju mund të shihni se çfarë ai kishte për të thënë më poshtë.

Google Pixel 4a thuhet se do të vijë me ekranin me 5.8 inç që do të ketë rezolucionin FHD + prej 2340 x 1080 piksel, plus procesorin Snapdragon 730 dhe 6 GB RAM dhe një gamë të opsioneve të memories së brendshme.

Google Pixel 4a do të ketë kamerë me 8MP në pjesën e përparme për Selfie dhe thirrjeve me video, ndërkaq në pjesën e pasme do të ketë kamerën me 12MP për foto dhe video, që punojnë mbi Android 10.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...
error: Content is protected !!