Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Google Pixel Watch mund të vijë gjatë muajit tetor

Google kohët e fundit u dha fansave të Wear OS një sugjerim se kompania po planifikon të vijë me orën e re Pixel Watch.

Por sipas burimeve të shumta duket se shpresa për orën e re nga Google mund të realizohet vetëm në tetor nëse parashikimi i datës së fillimit të Pixel Watch është i saktë.

Sipas Jon Prosser, Pixel Watch i Google është i koduar me emrin “Rohan” dhe do të ketë një ekran të mbështjellë me një kurorë të vendosur në qendër.

Nga paraqitja, është e mundur të shihet përdorimi i grupeve me ngjyra në deri në 20 opsione të ndryshme, gjithnjë sipas Prosser, i cili thotë se interpretimet bazohen në materialin e marketingut që ai e ka pare për orën e re.

Postime të ngjashme

Richard Mille prezantoi një orë dore që kushton 821 mijë euro

S.B.

Sony ka prezantuar dy kontrollues të rinj Play Station 5

S.B.

IBM paralajmëron: Mungesa e çipave mund të zgjas me vite

S.B.

Shitja e MacBook rritet për 94 për qind, krahasuar me vitin e kaluar

S.B.

Dogecoin: Shakaja më e çmueshme e botës

S.B.

Sony po përgatit më shumë se 25 lojëra për PlayStation 5

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...