Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Google prezanton telefonin e mençur Pixel 4a

Thashethemet për Pixel 4a të ri të Google, versioni më i lirë i telefonit të mençur, tashmë po dalin në shesh.

Tani të paktën një datë për prezantimin e një telefoni inteligjent të ri, dhe është zyrtare: 3 gusht, transmeton Telegrafi.

Google nuk e ka konfirmuar nëse telefoni inteligjent, skicë e të cilit tregohet në faqe, është me të vërtetë Pixel 4a.

Në javët e kaluara, gjithnjë e më shumë hollësi kanë rrjedhur, dhe mendohet se Pixel 4a ka një ekran 5.8 OLED me një vrimë të vogël përpara për një kamerë selfie.

Ekspertët vlerësojnë se çmimi i Pixel 4a do të jetë midis 296 euro dhe 340 euro. Do të ishte dukshëm më i lirë se iPhone SE, i cili shitet nga 479 euro.

Postime të ngjashme

Zbulohet mikroçipi i cili tregon se jeni prekur me COVID-19 ende pa u shfaqur simptomat

S.B.

Bitcoin kalon përsëri vlerën 60 mijë dollarë

S.B.

Samsung Galaxy S21 FE vjen me një dizajn më “tradicional”

S.B.

Instagram ka lansuar një veçori të re për të konkurruar me Tik-Tok

S.B.

Nokia X20 sjell smartfon 5G nën 350 euro

S.B.

Pas Facebook, alarm për Linkedin – 500 milionë profile dalin në shitje në “Dark web”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...