Agjencia Zhurnal.mk
Auto

GoPro kap momentin kur çifti humb kontrollin me veturën e tyre me shpejtësi 140 km/orë

Humbja e kontrollit në një autostradë kur është rruga e lagësht nuk është një ndjenjë e mirë.

Këtë ndjenjë e ka përjetuar një cift, i cili ishte duke lëvizur me shpejtësi 140 km / orë teksa i ndodhi ky incident.

Padyshim që nuk është aspak ndjenjë e mire, sepse ky cift ishte pothuajse afër një aksident për shkak të mos planifikimit të reshjeve të shiut dhe erës së mundshme nga kamioni.

Askush nuk garonte me të, kështu që faji i mbetet vetëm shoferit.

Për fat të mirë, burri arriti ta kontrollonte veturën e tij dhe arriti ta ndalte atë pa u përplasur diku tjetër, ose me ndonjë makinë.

Postime të ngjashme

Studimi: Veturat elektrike janë shumë më miqësore me mjedisin sesa motorët me djegie

D V

Ford Mustang E-Mach në Librin e Rekordeve Guinness

D V

Ford tërhoqi 775 mijë vetura për shkak të një problemi në timon

D V

Dorëzohet kopja e fundit e Bugatti Divos – çmimi kap shifrat e pesë milionë eurove

D V

Volkswagen Atlas Cross Sport GT me mbi 300 kuaj/fuqi

D V

Çmimet e gomave po rriten, ato së shpejti mund të jenë shumë më të shtrenjta

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...