Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Gostivar, arrestohen dy dilerë droge

Në datën 22.11.2020 rreth orës 14.45 në rr. “Goce Dellçev”  në Gostivar, nëpunësit policorë të SPB-Tetovë, Departamenti për Punë të Brendshme Gostivar, i kanë privuar nga liria Sh.S.(46) nga Negotina e Pollogut dhe R.A.(38) nga f. Sanakos i Gostivari, për shkak të dyshimit për “prodhim i paautorizuar dhe lëshim në qarkullim të drogave narkotike, substancave psikotrope dhe prekursorëve”. Po punohet në dokumentimin e rrastit pas çka do të vijojë parashtresë adekuate.

Postime të ngjashme

Sherri i vëllezërve me fqinjin/ Vritet me kallashnikov 50-vjeçari në Dibër, arrestohet autori. Shpallet në kërkim bashkëpunëtori

S.B.

Në veturën e një dileri nga Tetova policia ka zbuluar 100 paketime kokainë

S.B.

Një person ka humbur jetën në fatkeqësi trafiku pranë ish spitalit të qytetit në Shkup

S.B.

143 kg kokainë në portin e Durrësit, lihen në burg dy administratorët. Pamjet brenda gjykatës

S.B.

Gazetarja merret me forcë nga vendi i punës në Tiranë, sulmohet fizikisht nga i dashuri i saj

S.B.

Sanksione për 109 vozitës në Shkup, 30 për tejkalim të shpejtësisë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...