Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Gostivar, arrestohet burri që ditë më parë vrau bashkëshorten e tij me sopat

Zhurnal Ads

Gostivar, 11 shtator – Në rrugën malore mbi fshatin Strajan të Gostivarit është arrestuar 65-vjeçari me inicialet B.I që ditë më parë dyshohet të ketë kryer vrasjen e bashkëshortes së tij me thikë dhe sopat. Policia gjatë ditës ka arritur ta lokalizojë vendndodhje e tij ku fshiheshe, ndërsa para 20 minutash ka arritur të bëjë edhe arrestimin e tij.

Edhe pse flitej se personi në fjalë mund të ishte i armatosur dhe i rrezikshëm ai gjatë arrestimit nuk ka bërë asnjë rezistencë, por i është bindur thirrjes së policisë për t’u dorëzuar.  Ndërkohë ekipet hetuese të policisë po hetojnë vendin për të gjetur armët e krimit si provë materiale.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Është kryer bastisje në Shishovë, gjendet drogë

T E

Arrestohen edhe dy atentatorë nga sulmi në Vjenë

T E

Një pjesë e Butelit do të ketë ndërprerje të ujit

T E

Durrës/ Arrestohen dy persona, nën hetim katër të tjerë! Ja për çfarë akuzohen

admin

Borisov: Brezat e ri nuk do të falin RMV-në e Bullgarinë nëse tani nuk gjendet zgjidhje

Z H

LSDM: Zgjedhjet lokale në Shtip dhe Pllasnicë nuk anulohen

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...