Agjencia Zhurnal.mk

Grabiten 6 mijë euro në një barnatore

Prizren, 13 janar- Të dielën dy persona të maskuar dhe nën kërcënimin e një mjeti të paidentifikuar, kanë grabitur 6 mijë euro në një barnatore në Prizren.

Rastin në polici e ka paraqitur punëtorja e cila në momentin e grabitjes ishte në vendin e ngjarjes.

Policia po e heton rastin, njofton raporti 24 orësh i policisë, transmeton klan kosova.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...