Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Grabitet me dhunë karburanti në Vlorë, lëndohet shitësi

Mbrëmjen e kësaj të diele tentohet të grabitet një karburant në Vlorë.

Mësohet se gjatë grabitjes është lënduar në këmbë shitësi.

Bëhet me dije se grabitësit kanë goditur me sende të forta shitësin.

Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Policia ka sekuestruar kamerat e sigurisë.

Nuk dihet shuma, e cila është vjedhur nga ana e grabitësve, por besohet se është vjedhur vetëm xhiroja ditore.

Postime të ngjashme

850 mijë! Rama bën bilancin e të vaksinuarve në vendin tonë

Dafina Vidishiqi

SHBA dhuron 1 milionë dollarë pajisje mjekësore për Shqipërinë

Dafina Vidishiqi

Asnjë viktimë nga COVID-19 në Shqipëri, vetëm 7 raste të reja

Dafina Vidishiqi

Tre variantet e vendimit për Metën, Kushtetuesja mund t’i drejtohet edhe komisionit të Venecias

Dafina Vidishiqi

Rama takon Sarkozyn në Paris: Privilegj të këshillohem me të për sfidat e Shqipërisë

Dafina Vidishiqi

Meta dhe Rama e përshëndetën vendimin e Holandës për hapje të negociatavе të Shqipërisë me BE-në

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...