Agjencia Zhurnal.mk

Grabitet një agjenci turistike në Tetovë

Tetovë, 8 janar- Gjatë ditës së djeshme rreth orës 09.00 në SPB-Tetovë, 28- vjeçari A.Z. nga fshati Nerasht i Tetovës, ka denoncuar se një person i panjohur ka kryer grabitje në Agjencinë turistik në të cilën ka punuar në rrugën , “Ivo Lola Ribar”, grabitësi duke e kërcënuar i’a ka vjedhur çantën me një shumë të madhe të parave”, njoftojnë nga SPB-Tetovë.

Merren masat dhe aktivitetet për zbulimin e personit dhe zbardhjen e plotë të rastit./Telegrafi/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...