Grabitje e armatosur në një barnatore në Prishtinë, hajni arrin të marrë 400 euro

Policia e Kosovës ka njoftuar për rast grabitje të armatosur që ka ndodhur në një barnatore në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë.

 

Sipas raportit të policisë thuhet se viktima femër kosovare ka raportuar se derisa ka qenë duke punuar në një barnatore, një person i panjohur i maskuar dhe nën kërcënimin e armës, nga arka i ka grabitur një shumë parash rreth 200-400€ dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Nuk raportohet për lëndime ndërsa rasti vazhdon të hetohet.

Related posts

Kurti në Samitin në Slloveni, pritet të arrihen marrëveshje

D V

Kriza në veri të Kosovës – Serbia mes Rusisë dhe Perëndimit

D V

Mali i Zi sqaron pse vendosi fusnotën për Kosovën

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More