Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Grabitje e armatosur në një pompë të derivateve në Pejë

Një grabitje e armatosur ka ndodhur dje në një pompë të derivateve në qytetin e Pejës.

Përmes raportit 24 orësh, policia ka bërë të ditur se dy ankues meshkuj kosovarë kanë raportuar se deri sa ishin në vendin e tyre të punës në një pompë të derivateve, kanë ardhur dy persona të maskuar njëri ka pasur një armë gjuetie, të cilët nën kërcënimin e armës kanë arritur të grabisin para në vlerë 700 euro dhe janë larguar nga vendi i ngjarjes, transmeton Telegrafi.

Nuk raportohet për të lënduar. Rasti nën hetime, nga njësitet policore. 

Postime të ngjashme

Tejkaloi qëndrimin e lejuar në RMV, arrestohet 25-vjeçarja nga Ukraina

S.B.

Përfundoi në stacion policor pasi që transportonte dru pa dokumente

S.B.

Shkodër/ Hapte llogari në rrjete sociale me fotografitë e saj, 17-vjeçari debaton me bashkëmoshataren dhe qëllon me armë zjarri drejt banesës

S.B.

E mitura shqiptare denoncon babanë për përdhunim

S.B.

Kërçovarja u privua nga liria, policia u gjeti drogë

S.B.

Dje në Shkup u arrestua personi i kërkuar për vrasje në Turqi

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...