Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Grabitje në një barnatore në Shkup, arrestohet 38 vjeçari

Shkup, 14 shtator – Një 38 vjeçar është arrestuar pasi pasditen e sotme ka grabitur një barnatore në bulevardin “Shën Klimenti i Ohrit” në Shkup.

“Zyrtarët policorë të SP Qendër pasditen e sotme kanë arrestuar një burrë, F.L. (1982), i cili rreth orës 16:30 ka grabitur një barnatore në bulevardin “Shën Klimenti i Ohrit”. Ai nën kërcënime me thikë nga të punësuarit ka marrë 6000 denarë dhe një telefon mobil. Pas informacioneve të marra, policia ka privuar nga liria personin në fjal dhe ka gjetur paratë dhe telefonin”, informojnë nga MPB.

Postime të ngjashme

Ministrja e Arsimit dhe Shkencës takohet me me BNJVL-në dhe kryetarët e komunave

N E

Venko Filipçe: Gjendja me virusin është duke u qetësuar

N E

Rinkeviçs pas takimit me Dimitrovin: Shpresoj se Maqedonia e Veriut do të jetë anëtarja e 28-të e BE-së

R Zh

Kuvendi e përfundoi debatin për Projektligjin një pjesë e Malit Sharr të shpallet Park nacional

R Zh

Gjykata Civile dhe Penale Shkup do të përforcohen me nga tre gjyqtarë, vendosi Këshilli Gjyqësor

R Zh

Gjermania kategorikisht kundër ndryshimit të kufijve në Ballkanin perëndimor

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...