Grabitje në tentativë në Llapashticë të Podujevë

Një tentativë grabitje ka ndodhur të dielën në fshatin Llapashticë të Epërme të Podujevës.

Rasti ka ndodhur të dielën në ora 15:00

“Viktima, mashkull kosovar ka raportuar se derisa ka qenë duke punuar në postën e shpejtë, dy persona të maskuar kanë tentuar të kryejnë grabitje”, thuhet në raport.

Viktima ka arritur të largohej nga vendi i ngjarjes. Rasti vazhdon të hetohet. 

Related posts

Ndërron jetë në moshë shumë të re mësuesja në Sh.F “Liria” – Anesa Sabedini

Z H

Gjithsej 121 dënime në Shkup, 26 për tejkalim shpejtësie

D V

Lushnje, një i vdekur dhe tre të plagosur për shkak të një konflikti për pronën

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More