Grabitje nën kërcënimin e armës në Prishtinë, vidhen 400 euro

Një grabitje e armatosur ka ndodhur të hënën në Prishtinë.

 

Siç njofton Policia, dy persona arkatares së një dyqani duke e kërcënuar ia kanë marrë 400 euro.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se, derisa ka qenë duke punuar në lokal, dy persona të panjohur të maskuar dhe nën kërcënimin e armës i kanë grabitur arkën fiskale me 400€ dhe janë larguar në drejtim të panjohur”.

Ku sipas tyre ky rast vazhdon të hetohet.

Related posts

Shkup: 181 gjoba për shkelje të rregullave në trafik, 30 vozitës në gjendje të dehur

D V

Zbardhen tetë vjedhje, arrestohet 42 vjeçari

D V

Tetë ditë paraburgim për mjeken nga Kumanova

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More