Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Graçanicë, gruaja pas mosmarrëveshjes me burrin sulmon fëmijën para policëve

Një grua nga Graçanica është arrestuar, pasi i është vërsulur fëmijës së saj në prezencën e zyrtarëve policor.

Në raportin 24 orësh thuhet së rasti ka ndodhur pas një mosmarrëveshjeje mes të dyshuarës dhe bashkëshortit të saj.

Fëmija ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa e dyshuara me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Postime të ngjashme

Aksident trafiku, rrokulliset kamioni në afërsi të Strazhës

R Zh

Ky është shoferi i kamionit nga RMV, ku u sekuestruan 300 kg kokainë në Durrës

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një person në Manastir, kapet me lëndë narkotike

Dafina Vidishiqi

Kapet 300 kg kokainë në Portin e Durrësit, gjendet në kamionin e një shtetasi nga Maqedonia e Veriut

Dafina Vidishiqi

Shtip, gjendet i vdekur një 38-vjeçar

R Zh

Një qytetar i Dibrës është plagosur me armë zjarri

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...