Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Grammy Awards 2021” shtyhet për shkak të pandemisë coronavirus

Evenimenti “Grammy Awards 2021” është shtyrë për një datë të pacaktuar për shkak të pandemisë coronavirus.

Rolling Stone ka raportuar se organizatorët janë duke bërë të pamundurën për të caktuar datën e radhës, shkruan Daily Star.

Ani pse ende nuk ka asgjë zyrtare, në mediat ndërkombëtare po flitet se evenimenti mund të mbahet në mars.

Po ashtu ishte e planifikuar që në shfaqje të merrnin pjesë vetëm të nominuarit dhe prezantuesit, duke mbajtur kështu distancën sociale.

Në listën e të nominuarve këtë vit kanë dominuar tre artistet si Beyonce, Taylor Swift dhe Dua Lipa.

Këngëtarja shqiptare zuri vend në gjashtë kategori, tre prej tyre më të rëndësishmet.

Postime të ngjashme

Hiti i ri nga Maili, rep artist shumë modern

T E

Publikon fotografitë e para pas lindjes, Elita Rudi zbulon portretin e vajzës Bota

S.B.

Rita Ora zëvendësohet në jurinë e “The Masked Dancer”

S.B.

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

S.B.

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

S.B.

Arbenita Ismajli shkëlqen në fotografitë e radhës teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...