Agjencia Zhurnal.mk

Greg Rama i dedikon fjalët e ndjera gjyshes së tij, Aneta: Përpjekje e jotja për të tejkaluar çdo vështirësi do jenë të paharrueshme tek unë

Mëngjesin e sotëm është ndarë nga jeta nëna e kryeministrit, Edi Rama. Lajmin e ka bërë të ditur vetë kryeministri nëpërmjet një postimi në “Facebook”.
Së fundmi edhe Greg Rama ka publikuar në llogarinë e tij në “Instagram” një foto me gjyshen e tij teksa shihen afër njëri-tjetrin të qeshur.
Krah fotos Greg shkruan :“Këshillat e tua më të vyera, batutat dhe çdo përpjekje e jotja për të luftuar dhe tejkaluar çdo vështirësi dhe betejë do jenë të paharrueshme tek unë! U prehsh në paqe”.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!