Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Greqi/ Të shtëna me armë zjarri në orët e para të mëngjesit, plagoset i riu shqiptar. Çfarë thotë policia

Një 21-vjeçar shqiptar u plagos në orët e para të mëngjesit të sotëm nga të shtënat me armë në Kallithea.

Sipas policisë, pak pas orës 01:00, një person i panjohur qëlloi të riun emigrant ndërsa ishte në Kalithea në kryqëzimin e rrugëve Malachias dhe Metamorfoseos.

I plagosuri shqiptar u transportua me ambulancë në një spital, ku po trajtohet jashtë rrezikut, ndërsa policia po heton incidentin.

Postime të ngjashme

Manastirliu publikon shifrat: Sa vaksinime u kryen në 24 orët e fundit në Shqipëri

Dafina Vidishiqi

REL: Shqipëria, Serbia, Maqedonia e Veriut, së shpejti të sigurta nga koronavirusi

Dafina Vidishiqi

Lulzim Basha takohet me Sorecën pas rizgjedhjes si kryetar i PD

Dafina Vidishiqi

Gripi i shpendëve, ndalohet tregtimi në rrugë

Bekim Laçi

Sistem modern për analizat: 3 mln euro për sigurinë dhe shpejtësinë e shërbimit në QSUT

Bekim Laçi

Kryebashkiaku drejt shkarkimit/ Qerim Ismailaj i Mallakastrës rezultoi i dënuar në Greqi. Nuk e deklaroi

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...