Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Greqi/ Tragjedi në familjen shqiptare, makina përplas për vdekje 5-vjeçaren (FOTO)

Një ngjarje e rëndë ka tronditur zonën e Lehenjasë në Pirgo, në Peloponez, teksa një vajzë 5-vjeçare është goditur nga një automjet, e për pasojë ka humbur jetën.

Sipas informacioneve të dhëna nga policia lokale, vogëlushja shqiptare me emrin Klaudia, u godit nga një automjet në kohën që po mblidhte lule, në një rrugë pranë shkollës së zonës.

5-vjeçarja u dërgua menjëherë në spital për ndihmë mjekësore, por nuk mundi t’i mbijetonte plagëve të marra.

Sipas banorëve të zonës, vendi që humbi jetën tragjikisht vogëlushja është vlerësuar me rrezikshmëri të lartë dhe shpesh herë janë shënuar aksidente të rënda.

Postime të ngjashme

Të shtëna me armë zjarri në Çarshi të Shkupit

Dafina Vidishiqi

I gjendet një armë zjarri, arrestohet një person në Prishtinë

Dafina Vidishiqi

Në vendkalimin kufitar Qafë Thanë, tek shkupjani zbulohen mbi 17.000 euro të padeklaruara

Dafina Vidishiqi

Sanksionohen 106 shoferë në Saraj

Zekirija Haxhiu

Arrestohet në Bllacë 38 vjeçari nga Shkupi

Dafina Vidishiqi

Keqpërdorim seksual i të miturës dhe vozitje në gjendje të dehur, arrestohen dy persona në Podujevë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...