Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Greqia nuk gjen qetësi, dy tërmete godasin vendin

Greqia prej disa javësh është nën goditjen e vazhdueshme të tërmeteve çka ka krijuar panik tek qytetarët.

Edhe gjatë ditës së sotme është goditur nga disa, tërmete ku dy prej tyre kanë qenë 3.8 dhe 3.6 ballë.

Postime të ngjashme

Bombardohet një treg në një qytet në Etiopi, 43 njerëz u vranë dhe 33 janë zhdukur

Dafina Vidishiqi

Avokatët e Navalnyt publikuan ​​detaje të vendimit mbi ekstremizmin

Dafina Vidishiqi

Izraeli paralajmëron masa për shkak të variantit Delta

Dafina Vidishiqi

Përgjaket mbledhja e prindërve me zyrtarët e arsimit në Virginia

Dafina Vidishiqi

Blinken: Rrjedha Veriore 2, një projekt gjeopolitik rus

Dafina Vidishiqi

Izetbegoviq i thotë Vuçiqit: Kosova dhe Republika Serbe nuk mund të krahasohen, ju kryet gjenocid në Kosovë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...