Agjencia Zhurnal.mk

Gresa me poza provokuese nga pushimet, burri i saj do të xhelozojë

Pas dy muajve nga martesa Gresa dhe burri i saj kanë vendosur ta shijojnë muajin e mjaltit.

E për këtë ata janë përkujdesur të shkojnë në një vend tejet përrallor, përcjell ORAinfo. Gresa nuk ka munguar me postime që nga dita e parë e këtij rrugëtimi.

Ajo ka publikuar disa foto ku shihet tejet provokuese dhe kjo duket se do ta bëjë burrin e saj xheloz.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...