Gruaja 50 vjeçare lindë foshnje në Gjinekologjinë e Çairit

Shkup, 22 korrik – Një grua 50 vjeçare ka lindur një foshnje të gjallë dhe të shëndoshë në Spitalin Gjinekologjik në Çair, përcjellë Zhurnal.

 

Gruaja 50 vjeçare për shumë vite me radhë ka luftuar me sterilitetin ndërsa pas shumë përpjekjeve ka lindur një foshnje.

Nga spitali thonë se i gjithë personeli mjekësor, gjinekologë dhe motra medicinale me sukses e kanë trajtuar gruan si dhe foshnjën, që të dy janë në gjendje të mirë dhe ditëve në vijim duhet të lëshohen nga spitali.//Zhurnal.mk

Related posts

Ohri mbeti në listën e UNESCO-s, do të jetë nën mbikëqyrje të rreptë

D V

Komisioni Zgjedhor në Shtip ende nuk ka marrë asnjë kandidaturë për kryetar dhe këshilltarë

N E

U shty seanca për “Aleancën Ndërkombëtare”

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com