Gruaja e Dustin Poirier nuk ngurroi t’ia tregonte gishtin e mesit McGregorit që po qëndronte i shtrirë në dysheme

Bashkëshortja e Dustin Poirier nuk hezitoi t’i tregonte gishtin e mesit Conor McGregorit që po qëndronte i shtrirë në dysheme shkaku i lëndimit të pësuar.

 

Në UFC 264, irlandezi pësoi humbje nga amerikani, pasi nuk mund të vazhdonte më takimin, shkaku që pësoi lëndim në kyçin e këmbës.

Derisa McGregor e filloi me fyerje ndaj saj, kjo e fundit nuk ngurroi t’i afrohej dhe t’i tregonte gishtin e mesit, gjersa po qëndronte i shtrirë në dysheme.

“Gruaja juaj është në mesazhet e mia. Hej bebe, më godit përsëri. Unë do të bisedoj me ty më vonë, do të jem në festën tënde, festën e natës Wynn”, kishte thënë irlandezi.

Nga këto fjalë edhe pasoi gishti i mesit nga bashkëshortja e Poirier, që më pas u largua duke qeshur me ironi në drejtim të McGregorit.

Related posts

Të varur në fushë nga futbollistët shqiptarë, klubi turk shkruan në gjuhen shqipe në faqen zyrtare

Redaksia

Gjyqtari anglez bëhet viral në rrjetet sociale – detyrohet ta tërheq kartonin e kuq të Garmash pasi e kuptoi se ishte vetëm i pari i verdhë

D V

Probleme të shumta, para, gjatë dhe pas ndeshjes finale Itali – Angli, UEFA hap hetim

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com