Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Gruaja e zemëruar godet me kokë një xham të dyqanit – jo çdo gjë shkoi mirë

Ajo po fjalosej me djaloshin dhe goditje dritaren me kokën e saj.

Ata nuk ishin të gjithë në rregull kur ajo vendosi për këtë lëvizje.

Ai vendosi pikërisht në atë moment se i gjithçka ishte e kot në përpjekjen për të biseduar.

Reagimi i saj ishte plotësisht i pashpjegueshëm, ku theu xhamin e një dyqani.

Ndryshe, personazhi tjetër u largua sikurse nuk ka ndodh asgjë gjersa edhe gruaja iku nga vendngjarja.

Postime të ngjashme

Shtohen rastet me depresion, rritet ndjeshëm konsumi i qetësuesve në vend/ Ja pasojat që solli pandemia e COVID-19

Dafina Vidishiqi

Këto 5 mite të njohura bukurie nuk duhet t’i besoni më

Dafina Vidishiqi

Këshilla nga amvisat me përvojë: Një truk që parandalon formimin e akullit në frigorifer

Dafina Vidishiqi

3 arsye pse vajzat mund të bëhen të bezdisshme për një mashkull

Dafina Vidishiqi

Si ndikon në trupin nëse bëni not 3 herë në javë?

Dafina Vidishiqi

Çiklizmi dhe seksi: A janë çiklistët dashnorët më të mirë?

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...