“Gruaja me dy fëmijë nuk t’ka hije”, çka po e kritikon Gjiko Elitën?

Moderatorja është aktive me postime në rrjete sociale.

 

Elita Rudi, ndan fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj personale.

Natyrisht se nuk mungojnë dhe ato me fëmijët dhe bashkëshortin, reperin Gjiko.

Së fundmi, ajo ka pyetur ndjekësit e saj për një pakënaqësi që i ka shprehur bashkëshorti.

“Gjiko po thotë gruaja me dy fëmijë e me dy kika n’kry nuk t’ka hije. Mirë e ka apo shpirti nuk plaket”, ka shkruar Elita në përshkrimin e postimit.

Ndryshe, moderatorja po vazhdon ta shijojë epitetin nënë për herë të dytë.

Related posts

Genta Ismajli flet për herë të parë për shtatzëninë

D V

Çiljeta dhe Albani gati për martesë, zbulohen detaje

D V

Kylie Jenner fsheh stomakun me pallto të gjatë në kopertinën e Elle mes thashethemeve të shtatzënisë

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com