Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Gruaja nën ndikimin e alkoolit rrah burrin në Fushë Kosovë

Një femër nën ndikimin e alkoolit ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortit të saj.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të enjten rreth orës 00:50, në Fushë Kosovë.

Siç thuhet në raport, e dyshuara është arrestuar dhe më pas me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

“Është arrestuar e dyshuara f/k, pasi që e njëjta nën ndikim të alkoolit ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortit të saj viktimë m/k. E njëjta me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raport. /Telegrafi/

Postime të ngjashme

Arben Vitia: “Negociatat me kompanitë prodhuese po vazhdojnë dhe janë në rrugën e duhur” arrijnë në maj

N E

Kosovës i ngelin vetëm edhe 7868 vaksina

N E

Kosova lehtëson pjesërisht masata kufizuese

N E

Glauk Konjufca: Qëllimi i Serbisë ishte shfarosja e popullit tonë

N E

Ministria e Shëndetësisë janë vaksinuar 16.132 persona të moshave 75-79 vjeç

N E

Albin Kurti: “Prilli – muaji i masakrave dhe i kujtimit”

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...