Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Gruaja sulmohet nga bashkëshorti në Gllogoc

Një person është arrestuar pasi e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Në raportin 24 orësh të policisë, rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 18:15, në Gllogoc.

Siç thuhet në raport, viktima kishte pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak të dyshimit se në shtëpinë e tij e kishte sulmuar bashkëshorten e tij viktimën femër kosovare. Si pasoj e rastit viktima kishte pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë”, thuhet në raport.

Postime të ngjashme

Kurti thërret mbledhje të qeverisë për në orën 13:00

D V

Arrijnë në Morinë trupat e pajetë të dhjetë viktimave të aksidentit tragjik në Koraci

D V

Fabrizi: Dialogu me Kosovën, kyç për pranimin e Serbisë në BE

D V

Shoferi i autobusit të aksidentuar me mërgimtarët kosovarë, dërgohet në burgun e Pozhegës

D V

SHSKUK, COVID-19: 82 pacientë në trajtim

D V

Në Shkup, janë gjobitur 243 shoferë, 56 për ngasje të shpejtë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...