Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Gruaja u shkurorëzua nga burri pasi vuri re një detaj në foton e tij

Një grua u divorcua nga burri i saj pasi vuri re se ai nuk kishte vendosur një unazë në gishtin e ti në foton që e kishte bërë nga klubi i natës.

Valltarja, artistja dhe sipërmarrësi Tylar Paige në Facebook dalloi një foto të burrit të saj nga klubi duke pozuar “me një bandë vajzash” pa unazë martese, gjë që menjëherë e bëri atë të dyshonte për besnikërinë e tij.

Kur u pyet nga gruaja e tij se ku ishte unaza e tij, ajo thotë se ai i tha asaj gënjeshtrat më të çmendura që kishte dëgjuar ndonjëherë. Gjegjësisht, ajo thotë se ai u përpoq ta bindte atë se dikush nga klubi hoqi unazën me photoshop para se të publikonte fotot.

Në videon që ajo postoi në TikTok, ajo gjithashtu njoftoi se ishte e divorcuar, por video, pasi u bë virale, u hoq nga ai rrjet social.

Nën pamjet, shumë gra të tjera ndanë përvojat e tyre me gënjeshtrat e partnerëve dhe burrave të tyre.

Postime të ngjashme

Fitoi 21.5 milionë euro në loto, por humb aksidentalisht biletën në rrobalarëse

S.B.

Piceria me “furrë” vullkanike, në temperaturë 1 mijë gradë celsius

S.B.

Shitet në ankand diamanti më i madh në histori, vlera e tij kap vlerën e 14 milionë dollarëve

S.B.

Kjo është macja fatlume – posedon lodra, vepra arti, shtrat dhe televizion

S.B.

Pandemia i ndau vëllezërit binjakë nga Suedia, kështu që ata janë në kufi çdo ditë dhe takohen me njëri-tjetrin

S.B.

Burri humbi unazën e martesës gjatë pushimeve, tani atë e mban me krenari një peshk

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...