Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Gruaja xheloze vret 26 vjeçaren që ishte ulur pranë burrit të saj në lokal

Një ngjarje e tmerrshme vjen nga Brazili.

Kamerat kanë kapur një momentin ku një grua xheloze ka hyrë në lokal dhe ka qëlluar për vdekje një vajzë, e cila ishte ulur pranë burrit të saj.

Sipas mediave të huaja, pamjet tregojnë Dayane Rafaella de Silva Rodrigues 31 vjeçe, duke u futur të enjten në ndërtesën në Tiangua, Brazil.

Siç thuhet më tej, Rodrigues vazhdoi të qëllonte drejt tryezës ku burri i saj dhe pesë miq ishin ulur, përfshirë 26-vjeçaren Djaiane Batista Barro.

Më poshtë pamjet:

https://videos.dailymail.co.uk/video/mol/2021/02/22/6166276660847788371/640x360_MP4_6166276660847788371.mp4?_=2

Postime të ngjashme

Një i vdekur në protestat në Senegal kundër arrestimit të liderit opozitar

T E

A janë prekur më fort nga koronavirusi emigrantët në Gjermani?

T E

Moldavia bëhet vendi i parë evropian që merr vaksinat Covid-19 sipas skemës COVAX

T E

Presidenti i Brazilit: Boll u qatë për koronavirusin

T E

Ischinger i reagon Grenellit: Mandati juaj ka skaduar

T E

Rritja e rasteve mund ta ngufasë shëndetësinë

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...