Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Gruaja zbuloi një vizatim të çuditshëm brenda dollapit të kuzhinës

Një grua iu drejtua njerëzve për ndihmë në TikTok kur zbuloi një vizatim të çuditshëm i mbërthyer nën dollapin e kuzhinës.

Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, Angelica tha se zbuloi një gropë të vogël poshtë njësisë së kuzhinës, derisa ajo dhe i dashuri i saj po kërkonin kotelen e saj të re në shtëpi.

Në videot që ajo ndau në llogarinë e saj në TikTok, Angelica tha se vrima ishte sa pëllëmba e saj, për të parë videon klikoni këtu.

Duke xhiruar në kuzhinë ajo zmadhon pamjet si dhe ndez blicin e kamerës.

“Është një fotografi këtu, dhe nuk e di se çfarë kuptimi ka”, thotë ajo.

Postime të ngjashme

Britanikut i erdhi një kartolinë nga një ‘fëmijë i panjohur’, gruaja ia shkatërroi laptopin dhe televizorin – u bë vonë kur e kuptoi se për çfarë bëhej fjalë

Dafina Vidishiqi

Test psikologjik/ Ajo që shihni në fillim ju tregon se çfarë përshtypje lini tek njerëzit e tjerë

Dafina Vidishiqi

Misteri që zgjati për 25 vjet: Dy vajza shkuan në një ‘hotel të përhumbur’ dhe që atëherë nuk i ka parë askush

Dafina Vidishiqi

Është më e madhe se një fushë futbolli dhe vazhdon të rritet – një gropë në Meksikë ka “gëlltitur” një shtëpi, por edhe dy qen

Dafina Vidishiqi

Studimi: Ky është medikamenti që redukton rrezikun e vdekjes ose shtrimit në spital nga COVID-19

Dafina Vidishiqi

E kishte kërkuar gjithë jetën, babait i bie të fikët në mes të emisionit kur takon vajzën pas 38 vitesh

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...