Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Guatemala: Së paku 50 të vdekur nga stuhia Eta

Së paku 50 persona kanë humbur jetën gjatë rreshjeve, si dhe rrëshqitjeve të tokës të shkaktuara nga stuhia Eta, lajmëron Rheuters.

Të dhënat i prezantoi Presidenti i Guatemala-s Alejandro Giammatei pasi që stuhia ka goditur Amerikën Qëndrore.

Postime të ngjashme

Gjuajte me armë nëpër Mbretërinë e Bashkuar për nder të Dukës së Edinburgh

Lea Muslija

SHËNOHET PËRPARIM NË BISEDIMET PËR MARRËVESHJEN BËRTHAMORE

Lea Muslija

Kriza Ukrainë-Rusi, SHBA dërgon anijet në Detin e Zi

Lea Muslija

Në Shqipëri mbërritën 100 mijë vaksina të tjera të “Sinovac”

R Zh

Shpërthen një vullkan në Karaibe

S.B.

Katastrofë në Indi, shënohet rekord prej mbi 145.000 rastesh me Covid-19

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...