Bota

Guatemala: Së paku 50 të vdekur nga stuhia Eta

Së paku 50 persona kanë humbur jetën gjatë rreshjeve, si dhe rrëshqitjeve të tokës të shkaktuara nga stuhia Eta, lajmëron Rheuters.

Të dhënat i prezantoi Presidenti i Guatemala-s Alejandro Giammatei pasi që stuhia ka goditur Amerikën Qëndrore.

Postime të ngjashme

Dritan Abazoviq infektohet me Covid-19

Z H

Paralajmërohet mundësia e përkeqësimit të situatës me COVID në Serbi, brenda 24 orëve 214 raste të reja

admin

Nga Orban e deri tek Kim Jong, cilët udhëheqës botërorë nuk e uruan Bidenin?

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...