Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Gucci Mane dhe Keyshia Ka-ior Davis, sjellin në jetë fëmijën e parë

Reperi amerikan Mane, ka njoftuar në rrjetet sociale se është bërë baba.

“Gruaja ime sapo solli në jetë një fëmijë. Është djalë”, shkroi ai të mërkurën pasdite.

Mane the Keyisha, e quajtën fëmijën e tyre Ice Devis. Ice, në gjuhën shqipe i bie akull, madje edhe kur kanë publikuar fotografinë e djalit, e kanë përcjellë me një simbol të akullit.

Postime të ngjashme

Hiti i ri nga Maili, rep artist shumë modern

T E

Publikon fotografitë e para pas lindjes, Elita Rudi zbulon portretin e vajzës Bota

S.B.

Rita Ora zëvendësohet në jurinë e “The Masked Dancer”

S.B.

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

S.B.

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

S.B.

Arbenita Ismajli shkëlqen në fotografitë e radhës teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...