Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Guvernatori Mehmeti sot do të vizitojë Byronë Kosovare të Sigurimit

Byroja Kosovare e Sigurimit organizon konferencë për media, duke filluar nga ora 13:45. Prezent në konferencë do të jenë Guvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës Fehmi MEHMETI dhe Zëvendësguvernatorit Sokol HAVOLLI, si dhe përfaqësuesit e lartë ekzekutivë të kompanive të sigurimit, anëtare të Byrosë Kosovare të Sigurimit.   Kjo vizitë do të jetë vizita e parë zyrtare e Guvernatorit Mehmeti dhe Zëvendësguvernatorit Havolli në institucionin e Byrosë Kosovare të Sigurimit.

Postime të ngjashme

Nesër mbahet ceremonia e dorëzimit të medaljes post-mortem për Beau Biden

D V

Kurti, letër falënderimi kryeministrit të Kroacisë: Kosova do të mbajë zemrën dhe derën hapur për miqtë si ju

D V

Loja me kthimin e rasteve në rigjykim, dy dekada në kërkim të drejtësisë

D V

Italia me masa të reja antiCOVID, kufizime për qytetarët që udhëtojnë në këtë shtet

D V

Ambasadorja sllovene: Pres me padurim thellimin e bashkëpunimit ndërmjet dy shteteve

D V

COVID-19, 366 raste aktive në Kosovë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...